Tartu ülikooli kammerkoor 45 – talgud 1. mail Raadi lennuangaaris

Tartu ülikooli kammerkoor korraldab koostöös Tartu linnamuuseumi ja sealse programmiga “Üle Jõe” ühised talgud eesmärgiga koristada ja kogukonnale avada Tartus Roosi tn 83 asuvad Raadi lennuangaarid. 14.-22. mail lavastub neis angaarides Tartu ülikooli kammerkoori 45. aastapäeva etendus “Südamepeitjate planeet”.

Talgupäev on osa Tartu Linnamuuseumi poolt juhitud “Üle Jõe” projektist, mis viiakse läbi koostöös rakendusliku antropoloogia keskuse ja Eesti Rahva Muuseumiga aastatel 2015–2016. Projektis keskendutakse Tartu ajaloolisele Ülejõe piirkonnale ning selle eesmärk on lähemalt tundma õppida ja tutvustada tartlastele linna üht põnevama ajalooga piirkonda ning väärtustada seda huvitava elukeskkonnana.

Talguliste ülesanne on puhastada Roosi tänav 83 angaari selleks, et seal saaks korraldada erinevaid kultuuriüritusi (kontserte, etendusi ja muud). Esimene lähiajal angaaris aset leidev kultuurisündmus on Tartu ülikooli kammerkoori 45. aastapäeva juubelietendus “Südamepeitjate planeet” 14., 18., 21. ja 22. mail 2016. Angaari ning selle ümbruse korrastamise laiem eesmärk on aidata kaasa Ülejõe kui huvitava elukeskkonna loomisele ning kasvatamisele. Talgutele on võimalik registreerida siin.

Tulge ja lööge käed külge, et Eesti Rahva Muuseumi uue hoone lähedusse tuleks veelgi rohkem kultuuri!

 

Lavastus Tartu ülikooli kammerkoori 45. aastapäevaks:
“Südamepeitjate planeet”
14. mail kell 18.00
18., 21. ja 22. mail kell 19.00
Tartus Raadi lennuangaaris (Roosi tn 83)

Piletid müügil Piletilevis ja www.piletilevi.ee ning enne etendust kohapeal.
Lisateave kammerkoori kodulehel ja Facebookis.