Otsime oma ridadesse uusi lauljaid!

Tahad laulda ühes erilises kooris? Kooris, mis lihtsalt ei laula vaid kellel on rääkida ka oma lugu? Kooris, kus lauljad ja dirigent ei ole pelgalt inimesed, kellega koos proovis ja lavalaudadel käia vaid kellega läheks lauldes kas või maailma lõppu? Kui jah, siis on Tartu ülikooli kammerkoor täiesti kindlalt ainuõige valik.

Tartu ülikooli kammerkoor on kohe-kohe alustamas oma 46. hooaega. Selja taha on jäänud ääretult põnev juubelihooaeg ning koor on valmis vastu astuma uutele tegudele. Meid on ees ootamas kaunis muusika nii Eesti kui välismaiste heliloojate sulest, esmaklassiline dirigent Triin, kaasahaaravad ja hingestatud kontserdid, tore ja kirev seltskond, lõbusad kooripeod ja üllatused. Aga see ei ole veel kõik – nimelt on kooril sel aastal ainulaadne võimalus laulda suisa kahe dirigendi käe all – septembrist jaanuarini on koori külalisdirigendiks Lodewijk van der Ree!

Kui soovid astuda meie ridadesse, siis valmista ette üks laul vabal valikul ning sea sammud Tartu ülikooli peahoone suunas. Ette saab laulda 7., 14. ja 21. septembril kell 16.30-18.00 Tartu ülikooli peahoones auditooriumis 027.

Täpsema teave ja muud ettelaulmisajad:
dirigent Triin Koch 527 1105,
triin.koch@mail.com

Kohtumiseni sügisel!

Screen Shot 2016-08-25 at 14.02.35