Kammerkoori uue kodulehe kujundas graafilise disaini ja veebiarenduse stuudio Antenn

Tartu ülikooli kammerkooril on suur rõõm esitleda oma uhiuut, kohati küll veel täienevat, kuid siiski juba täiesti kasutamiskõlblikku kodulehte. Koori eelmine ja ühtlasi ka esimene koduleht valmis 2003. aastal, teenides koori, selle vilistlasi ning publikut tublilt mitmeid aastaid. Uut kodulehte arendasid ning kujundasid kammerkoori bassilaulja Kaido Muttik ning baritonilaulja Priit Karu graafilise disaini ja veebiarenduse stuudiost Antenn, sõbrad ning kolleegid nii koorimuusikas kui ka tööpõllul.

Värske koduleht sündis pikemaajaliste (mõtte)talgute tulemusel, mille eesmärk oli viia aastatega edasi arenenud Tartu ülikooli kammerkoori avalik nägu kooskõlla koori veebikuvandiga. Kammerkoori uus koduleht on oma vormilt lihtne ja selge, kujunduselt varjunditerohke ja hoogne, sisult tuumakas, päevakajaline ja terane. Kokkuvõtvalt esindab Tartu ülikooli kammerkoori uhiuus koduleht kõiki neid väärtusi, mida koor on viimastel aastatel pakkunud oma muusika kaudu oma kuulajatele-kaasaelajatele. Kammerkoor loodab nüüd, et samavõrra innukalt elatakse kaasa ka koori verivärskele meiepildile internetiavarustes.

Graafilise disaini ja veebiarenduse stuudio Antenn loob pilkupüüdvaid ja mõtestatud visuaalseid identiteete ning disainib ja programmeerib hästi toimivaid veebilehti. Nende detailidele keskenduv disain ja läbimõeldud lihtsus töötavad selle heaks, et nende klientide sõnum jõuaks parimal viisil sihtgrupini. Mis kõige tähtsam: Antenni töötajad hoiavad kultuuri ja panustavad sellesse heade tavade kohaselt, väärtustavad korrektset keelekasutust ja standardeid nii kirja- kui ka programmeerimiskeeles. Oma tegevuses on nad inim- ja keskkonnasõbralikud ning sotsiaalselt vastutustundlikud. Kui soovid nendega ühendust võtta, siis kirjuta e-posti aadressile side@antenn.ee või helista telefonile 56222858.

Tartu ülikooli kammerkoor on elevil ja rõõmus ning loodab, et uus koduleht töötab võrdselt hästi nii koori enda kui ka (kontserdi)külastajate-austajate jaoks. Head uudistamist!